Genel

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Ön Siparişe Açıldı

PlayStation’ın en sevilen serilerinden Uncharted’ın heyecanla beklenen en yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun ön satışları, 29 Şubat 2016 tarihinden itibaren başladı.

Oyun dünyasının en sevilen yapımlarından birisi olan Uncharted serisinin en yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu için bekleyiş sona ermek üzere. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun ön satışları, 29 Şubat 2016 tarihinden itibaren başladı.

Sony Center, D&R, Teknosa, Media Markt, Vatan, Bimeks ve Overgame’in web sitelerinden, yalnızca online olarak ön siparişi alınmaya başlayacak olan oyun, 229 TL’lik satış fiyatı ile sunulacak. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 27 Nisan 2016 olacak. Heyecanla beklenen PlayStation4 oyunu ile birlikte ön sipariş hediyesi olarak DLC – Multiplayer oyun modu için geçerli olan ekstra bir silah, Nathan Drake için yeni bir dış görünüm (kıyafet) ve multiplayer oyun modu için harcanabilen Naughty Dog puanı verilecek.

Dahası Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, tıpkı serinin diğer oyunları gibi Türkçe dublaj ve orijinal seslendirmeyle oynamak isteyenler için Türkçe altyazı seçenekleriyle sunulacak. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda Nathan Drake’i Okan Yalabık, Victor Sullivan’ı Ege Aydan, Elena’yı Ceyda Düvenci, Chloe’yi Dolunay Soysert, Zeb’i Kadir Özübek, Sam’i Rıza Karaağaçlı, Vargas’ı ise Talha Sayar seslendiriyor.

Sony-Uncharted-1 Sony-Uncharted-2 Sony-Uncharted-3 Sony-Uncharted-4 Sony-Uncharted-6 Sony-Uncharted-7

Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close