Genel

Aeroswift Teknolojiyle Nike Vapor Atletizm Formaları

Nike’ın AeroSwift teknolojine sahip yeni ve daha hızlı Nike Vapor Atletizm formaları insanın hız potansiyelini arttırmak, aynı zamanda da her sporcu ve aktivitenin özelliklerine hitap etmek için tasarlandı.

Nike tasarımcıları, geri dönüştürülmüş polyester kullanılarak, yeni ve hafif Nike AeroSwift teknolojisiyle yapılmış kitler ağırlığı azaltmak için ürünü hafifletiyor ve sadeleştiriyor. Bu performans karışımı, Nike AeroBlades ile birleşerek nefes alabilir, geliştirilmiş bir ağ dokumayla dört taraflı esnek örgüyü eşleştiren ileri bir üretim işlemi yaratıyor. Stratejik bölgelerde kıyafete işlenmiş örneğin, yüzlerce saatlik rüzgar testiyle tanımlanmış Nike AeroBlades, engelleri etkisizleştirmede bugüne kadarki bütün Nike atletizm formaları daha iyi bir sonuç vererek sporcuyu çevreleyen havayı dağıtıp ve geliştiriyor. Özel olarak kısa mesafe koşucuları için tasarlanmış eski aerodinamik teknolojinin aksine, Nike AeroBlades bütün koşucuları destekliyor.

Nike Kreatif Direktörü Ken Black yeni teknolojiyi “Geçmiş yıllarda kısa mesafe koşucularına odaklanmıştık ama bu yıl kısadan orta mesafeye, orta mesafeden maratona bütün koşu türlerine hitap edecek bir yenilik yapmak istedik” diye açıklıyor. Kitin uyarlanabilir olması gözler önüne sergileniyor. Tamamlayıcı ürünler, sporculara bu alanlarda seçenekler sunan uzun/kısa mesafe koşusu ve saha aktiviteleri için özel geliştirilen sporcuların kiti performans şartları ve ihtiyaçları doğrultusunda kendi tercihlerine göre ayarlayabildikleri teknolojik bir yenilik.

Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir

Close
Close