Genel

Deck Heroes: Düello Tamamen Türkçe Olarak Google Play Store’da

Castle Clash ve Clash of Lords 2 oyunları ile Türkiye’de çok geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan IGG, şimdi de yeni bir kart oyunu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Halihazırda Android ve iOS platformlardındaki iki oyunu ile aylık toplam 300.000 aktif oyuncuya ulaşan IGG, bu başarısını Deck Heroes: Düello isimli kart oyunuyla pekiştirmeyi hedefliyor. Faen, Mortii, Neander ve İnsan olmak üzere 4 farklı ırka ait yüzlerce kartın olduğu oyunda heyecan dolu savaşlar, onlarca değişik zindan ve arena sizleri bekliyor. Oyunun kapsamlı içeriği, farklı tarzda güçlendirmeler yapma imkanı ve ırkların kendilerine has özellikleri ile birleşince ortaya sonsuz olasılıkta desteler yapma şansı çıkıyor.

Oyunculara daha fazla serbestlik tanıyarak oyundan alacakları keyfi arttırmayı hedefleyen IGG, kart oyunlarını sıkıcı hale getiren “nadir bulunan ama oyuncular arasında çok popüler olan kartlardan oluşturulan desteler” yapmayı engellemek için oyunu tasarlarken özel bir önem almış. Deck Heroes: Düello, oyuncuları zorunlu olarak belli kartları toplama derdinden kurtarıp, sonsuz olasılıklı bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Oyunun yapısı sayesinde tek bir ırka ait kartların kombinasyonlarıyla bile etkili desteler oluşturabiliyor ve hiçbir zaman “en güçlü deste” gibi bir deste oluşmuyor.

Deck Heroes: Düello oyuncularını açılışa özel pek çok oyun içi etkinlikle karşılayacak. Oyunun çıkışına özel olarak, oyuncular cevher alımında % 30 ekstra cevher kazanacaklar. Ödemelerde oyunun resmi ödeme sponsoru olan GPay’i seçen oyuncular içinse bu bonusun miktarı % 40 olacak. Bunun yanında ilk cevher alımında oyuncular % 50 cevher bonusuna ek olarak çift cevher kazanacaklar. Ayrıca sınırlı bir süre için zindanlardan iki kat fazla ödül kazanma şansına ek olarak, 4 ve 5 yıldızlı kartları elde etmeyi kolaylaştıracak cevher etkinlikleri de oyuncuları bekliyor olacak.

Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close