OtomotivTeknoloji

Ruen Debriyajlari Klas Otomotiv ile Yeniden Türkiye’de

Otomotiv yan sanayi ve yedek parça sektörünün yakından tanıdığı Makedonya’lı Ruen markası, Klas Otomotiv güvencesi ile yeniden Türkiye’de. 1952’den bu yana ağır vasıtadan otomobile, traktörden otobüslere kadar geniş bir yelpaze için debriyaj üreten Ruen, kalitesi ve uygun fiyatları ile Türkiye pazarını hareketlendirecek.

Sektörün ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini yakından takip eden Klas Otomotiv, Türkiye pazarı başta olmak üzere Irak, Suudi Arabistan, Bahreyn, Kuveyt, Umman, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Kuzey Kıbrıs’a Ruen marka debriyaj satacak.

Binek ve ticari araçlar ile traktörler Ruen’e emanet
Özellikle ağır vasıtada geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve fiyatları ile öne çıkan BMC, DAF, FORD, IVECO, KAMAZ, MAN, MERCEDES BENZ, RENAULT, RUEN, SCANIA, VOLVO gibi otobüs ve kamyon markalarına yönelik tek diskte 430 mm çapına kadar; çift diskli kitlerde ise 350 mm, 380 mm ve 400 mm çaplarında debriyaj üretimi yapan nadir üreticilerden biridir. Ayrıca DAVID BROWN, FORD NEW HOLLAND, IMR-BEOGRAD, IMT-BEOGRAD, INDOS, JOHN DEER, LABIN-PROGRES, MASSEY FERGUSON, TORPEDO-DEUTZ, URSUS, ZETOR, ZMAJ-BEOGRAD traktörüleri için 160 mm’den 420 mm’ye kadar debriyajları ile hizmet veriyor.

Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close