VR/AR

Royal Caribbean’da Yeni VR Deneyimi

Royal Caribbean Asya, insanlara bir gemide seyahat edermişçesine,  benzeri görülmemiş bir seyir deneyimi yaşatmak için HoliDeck adı verilen yeni bir sanal gerçeklik (VR) uygulamasını kullanıma sunduğunu açıkladı.

Royal Caribbean Cruises, Miami’de bulunan dünya çapında Amerikan yolculuk firmasıdır. Karayipler, Carnival Corp.’un ardından dünyadaki ikinci lider denizyolu operatörüdür.

HoliDeck sayesinde kullanıcılar sanal gerçeklik (VR) uygulaması ile  şirketin uluslararası gemisi olan Royal Caribbean’da güzel bir gezintiye çıkacak.

Uygulamada konuklara; Skydiving, Ana Yemek Odası, İki Eğlence Alanı gibi çok sayıda benzersiz deneyimler sunulacak.

Royal Caribbean, tüm deneyimlerini  Singapur merkezli temsilcilerine ve dünya çapındaki temsilcisine sanal gerçeklik (VR) Cardboard gözlükleri eşliğinde sunuyor .

Cardboard’larda buz gösterileri, Royal Caribbean’ın SeaPlex, Royal Promenade ve Loft Suite gibi bir dizi sanal gerçeklik (VR) aracı sergilenecek.

Ayrıca, sanal gerçeklikte (VR) çok sayıda yerleşik konaklama alanını kontrol etme, çeşitli yaratıcı oyunlar ve videolar arasından seçim yapma olanağı da bulacaklar.

Royal Caribbean Asya’nın “HoliDeck” uygulamasının NATAS tatilinde gösterilmesi planlanıyor. Uygulama Karayipler standında yer alacak.

NATAS, en büyük seyahat fuarlarını yılda iki kez düzenleyerek 100.000’den fazla seyahat acentesi, havayolu şirketi, turizm organizasyonu vb. etkinlik düzenledi.

Etkinlik, dünyanın dört bir yanındaki en son ürünleri ve trendleri sergiliyor.

 

 

Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (Henüz oy verilmedi)
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close