Sosyal Medya

Snapchat’in Üç Boyutlu ve Animasyonlu Yeni Bitmoji Avatarları

Snapchat‘ın ilginç Bitmoji avatarları artık kendi 3D animasyonlarıyla birlikte geliyor. Sadece telefonunun ekranına dokunarak, kullanıcılar kendilerine ait bir 3D karikatürünü gerçek dünyaya yansıtabilecek.

Burada, diğer hareketlerin yanı sıra bir kaykay eklemek, bir fincan kahve içmek veya yoga yapmak da mümkün olabilecek. Bir animasyon oluşturduktan sonra, bunu bir başkasına gönderebilir veya hikaye postalayabilir.

Bu hareket, Snapchat‘ın Bitmoji‘ye yaptığı yatırımları ve “dünya mercekleri” olarak adlandırdığı şeyleri yansıtıyor.

Geçen yıl Snap‘ın satın aldığı Bitmoji kuruluşu, kullanıcıların kendilerini hem Snapchat‘ta hem de geleneksel metin mesajlarında kullanabilecekleri kişiselleştirilmiş emojiler olarak yeniden tasarlamalarına izin veriyor.

Gerçek dünyaya 3D animasyonlar çizen dünya mercekleri, Snapchat‘ın mercekleri viral geçtiğinde bu yıl küçük bir fenomen haline geldi.

Bitmoji dünya lensleri, kullanıcıların beğeneceği şekilde bu iki özelliği bir araya getiriyor. (Bitmoji daha önce mercek olarak satılmıştı, ancak şu ana kadar iki boyutluydu.)

3D Bitmoji‘yi görebilmek için, Snapchat kamera ekranına dokunup, mercekler menüsünü seçmek yeterli. Bir tane seçip sürüklerek ve  sıkıştırıp,  yakınlaştırarak Bitmoji‘yi hareket ettirip  ölçeklemek yeterli.

Hareketli Bitmoji şimdi iOS ve Android ile dünyaya yayılıyor.

Kaynak:
theverge
Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (4 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 5,00 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close