VR/AR

Rockstar, L.A. Filmi Sanal Gerçeklik (VR) İle Yeniden Hayat Buluyor

PC ve konsol için hit neo-noire macera oyunu L.A. Noire (2011), sanal gerçeklik (VR) ortamında.

L.A. Noire: VR Case Files olarak adlandırılan oyun, L.A. Noire‘den gelen orijinal, kendine yeten olayların yedi tanesini gerçekleştirecek.

Rockstar, yeni sanal gerçeklik (VR) oyununu “HTC VIVE ™ sisteminde sanal gerçeklik (VR) deneyimi için özel olarak yeniden oluşturdu.” Recive uyumluluk katmanı sayesinde, Oculus Rift’i de destekleyecek.

Sanal gerçeklik (VR) oyunu, 14 Kasım 2017’de Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanan L.A. Noire‘in yeni sürümleri ile birlikte geliyor.

Rockstar Games kurucusu Sam Houser, “L.A. Noire‘ın gerçek dedektif çalışmasının eşsiz karışımını, klasik Hollywood atmosferi ve heyecanlı eylemini bu yeni platformlara getirmekten dolayı heyecanlıyız” dedi.

“Şimdi muhteşem çarpıcı sanal gerçeklik (VR) seçimi, çarpıcı 4K veya taşınabilir oyunun serbestliği ile bu gelişmiş sürümler, oyuncuların bu zengin detaylı dünyayı yepyeni bir şekilde yaşayabilmeleri için mükemmel bir fırsat.”

Oyunun gerçekçi karakterleri, her açıdan yüz ifadeleri yakalamak için oyunu  çevreleyen 32 fotoğraf makinesiyle gerçek oyuncuları kaydeden bir teknoloji olan MotionScan adlı bir yüz yakalama teknolojisini kullanarak oluşturuldu.

Uygulama Yakınlarına ve kişisel görünümlerine bakmak için sadece sanal gerçeklik (VR) kulaklık setinin sağlayabileceğinin fazlasına sahip.

 

Kaynak:
roadtovr
Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (2 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 5,00 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close