Oyun

Resident Evil 7: Gold Edition

Oyun biri bedava ve diğeri premium olmak üzere, iki yeni DLC paketi sunuyor. İsteğe bağlı sanal gerçeklik (VR) desteği ile Aralık ayında Resident Evil 7: Biohazard olarak geri dönüyor.

Capcom hem Not a Hero hem de End of Zoe açılımlarıyla ilgili yeni ayrıntılar sundu. Beklentileri karşılamak için yeni bir fragman paylaşıyor.

Daha önce ayrıntılı olarak belirtildiği gibi, ücretsiz bir Hero Olmayan DLC, Chris Redfield‘ı oyuna dahil ediyor. Temel, oyun kampanyasından sonra belirlenecek.

Böylece Redfield‘ın Lucas Baker‘ı ararken görmesini sağlıyor. Bu süreçte, tutsak olan Baker‘den sonra gönderilen BSAA ajanlarından biri haline geliyor. Not A Hero 12 Aralık’ta tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Ayrıca, Capcom End of Zoe’nin de çıktığı gün “bataklığın kıyısında yaşayan outdoorsman Joe ile Zoe kaderlerini değiştirebilmek için bir şansa sahip olacak” şeklinde özetliyor.

Oyuna yeni başlayanlar için alternatif olarak, 12 Aralık’ta PS4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkan Resident Evil 7: Gold Edition‘ı alabilecekler. Bu, End of Zoe ve önceki iki premium DLC paketi, Banned Footage Volume 1 ve 2‘yi içeriyor.

Kaynak:
gamespot
Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (2 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 5,00 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close