Yazılım

Microsoft Tatil Reklamı : Paint 3D Sevimli Canavarlar

Microsoft, bu yılki mutlu tatil mesajları için Paint 3D‘ye ağırlık veriyor. Yazılım devi “3D Holiday” mesajını bu hafta sonu yayınlamaya başladı. “3D HolidayMicrosoft‘un Paint‘in yeni sürümünde yaratılmış olan “Gabe the Yeti” adlı sevimli filmi içeriyor.

Uygulamanın Microsoft‘un orijinal MS Paint uygulamasını öldüreceğinden endişe duyulduğu bir yılda şirket, şirin bir TV reklamıyla klasik uygulamayı güncellemesini kutladı.

Microsoft, Paint 3D ve Remix 3D web sitesini, insanların ürettiklerini paylaşması için bir topluluk şeklinde konumlandırdı. Remix 3D, herkesin bir 3D karakteri paylaşmasına veya başkasının yaptığı bir videoyu indirmesine ve değiştirmesine izin veriyor.

Paint 3D tamamen 3D modelleri destekliyor. Bir 3D VR kulaklıkla gerçek anlamda bu deneyimi yaşamak için hayallerinizi Windows Karışık Gerçeklik üzerine taşıyabilirsiniz.

Paint 3D

Paint 3D ve Remix 3D orijinal Windows 10 Creators Güncelleştirmesinin büyük bir parçasıydı. Ancak büyük olasılıkla çoğu tüketici bunun Windows‘un bir parçası olduğunu bile bilmiyordu. Microsoft‘un yeni tatil reklamı bunu açıkça değiştirmeyi planlıyor.

Windows 10‘un kalem desteğini ve dokunmatik ekranların avantajlarını gözler önüne seriyor. Birkaç yıl önce Apple çalışanlarına gösterdiği önemi farklı bir mesajla kanıtladı. Microsoft‘un tatil çatısı, John Lewis’inkilere benzer bir his veriyor.

Eğer Microsoft‘un 3D canavarlarını merak ediyorsanız, hepsini Windows 10 için yeni Paint 3D uygulaması içinde bulabilirsiniz.

 

Kaynak:
theverge
Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (2 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 4,50 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir

Close
Close