Oyun

‘God Of War’ Yeni Sürümü İle Geri Dönüyor

Sony, God Of War oyununu yeniden hayata döndüreceğini duyurduğundan bu yana yaklaşık iki yıl geçti. Şimdi Kratos‘un bir sonraki macerasının ne zaman gerçekleşeceğini biliyoruz. Yeni bir fragman bize Kratos ve oğlu için nasıl bir macera yaşanacağına dair çok daha fazla ipucu veriyor.

Serinin sonraki oyunu, sadece ismiyle God Of War 20 Nisan’da piyasaya sürülecek. Yayın tarihi ile birlikte gitmek için Sony ayrıca bazı son derece lüks ve pahalı ön sipariş paketlerini ayrıntılı olarak açıklayarak yeni bir fragman yayımladı.

Fragman, bize şimdiye kadar gördüğümüz herhangi bir önizlemeden daha fazla ayrıntı veriyor. Zaten bildiğimiz gibi, Kratos oğluyla birlikte Norveç mitolojisindeki dünyayı dolaşıyor olacak. Bu ikili, çocuğun annesinin küllerini son isteği gibi çok uzak bir yere götürmek için görevlendirilmiş gibi görünüyor.

Ancak yol boyunca, Kratos‘un bir tanrı olduğu gerçeği (oğlunu da ölümsüz bir varlık haline getirdiği görülmektedir) ikili arasında bazı sorunlara neden olacaktır. Fragman, God of War oyununda beklediğinizden daha sessiz, karakter odaklı anları barındırıyor.

Oyun ve Aksesuarları

Ön siparişlerde Sony oyunu, çelik koruma kılıfı, 9-inç Kratos ve oğlu Atreus heykeli, iki ahşap figürün oyması, kumaş haritası ve litografi içeren 130 dolarlık koleksiyoner baskısı ile birlikte satıyor. Doğal olarak kalkan, zırh, çizgi roman, resim galerisi ve PS4 teması da dahil olmak üzere oyun içi eşyalar da var.

Eğer bu yeterli değilse, ayrıntılı 150 $ maliyetli bir “Taş Duvarcı” baskısı, oyun dünyasından gelen dört fiziksel esere ek olarak her şeyi içeriyor. Oldukça hoş görünüyorlar. Son olarak, tüm fiziksel güzellikleri umursamayanlar için, diğer baskılardaki tüm dijital içeriği kapsayan 70 dolarlık “dijital lüks” bir baskı var. Ön sipariş verenlere ayrıca süslü iğne gönderileceği belirtiliyor.

Ayrıca, tüm bu ekstralara ihtiyaç duymuyorsanız, şu anda çoğu perakendecide standart 60 $ ‘lık oyunu önceden sipariş edebilirsiniz. Her büyük oyun sürümüyle birlikte gelen tüm yarı pazarlamayı bir kenara koyarak, fragman God of War oyununu oldukça ilginç hale getiriyor.

Kaynak:
engadget
Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (2 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 5,00 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgini Çekebilir

Close
Close