Otomotiv

2018 Chicago Otomobil Fuarı Toyota’nın Yeni Modellerine Ev Sahipliği Yapacak

Bu yeni modellerin zaten TRD Pro dizaynları olduğunu düşünürsek, yeni model ifadesinin neyi kapsadığını öğrenmek ilginç olacak.

Detroit Auto Show‘undan kalanlar izlenimler meraklılar için hala geçerli. Ancak Toyota‘nın Chicago Otomobil Fuarı’nda bu talepler için şimdiden fazlasını karşılayacağını  gösteren işaretler görülüyor.

Toyota‘nın, 2018 Chicago Otomobil Fuarı başlangıcında yeni modellerini kapsayan tanıtım filmi gösterimde. Açıkçası sunum ayrıntıları saklıyor.

Ancak ön izlemede bazı ipuçları Tundra, 4Runner ve Tacoma gibi saklanamayacak modelleri gösteriyor. Bu modellerin üçü şu an satışta. TRD Pro yeni bir düzenleme ve mevcut dizinde güncellemeler içeriyor.

Hem 4Runner hem de Tundra klasikti. Bu yüzden bu araçların bazı bölümlerinin güncelleştirildiğini izlemek hoş bir istek yaratıyor. Son Tundra yenilemesi 2013 Chicago Otomobil Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşmuştu. 4Runner‘ın orta devreli yenilemesi ise  bundan kısa bir süre sonraydı.

Toyota’nın bu yeni modelleri için, 8 Şubat günü saat 7’de Chicago Otomobil Fuarı’da gerçekleşecek olan basın toplantısında tüm cevaplar verilecek.

Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (1 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 5,00 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close