Sosyal Medya

Google, Android İçin Gmail Go’yu Başlatıyor

Google, TechCrunch tarafından görülen ve orijinal benzerlerindeki  sürümlere indirgenmiş olan “Gouygulamalarına eklenen en yeni Gmail Go‘u tanıttı. Temel özelliklere ve düşük uçlu işlemcilere sahip telefonlar veya kötü bağlantıya sahip pahalı hücresel veri fiyatları olan telefonlar için kullanılması gereken Go uygulamaları, temel işlevleri yerine getirirken akıllı telefonlarda daha az yer kaplıyor.

Gmail Go, birden çok hesap için destek almanıza, arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen e-postaları önceliklendirirken, yeni posta bildirimleri alırken, 15GB ücretsiz depolama alanına erişebilmenize imkan tanıyor.

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak okurken ve yanıtlarken, sosyal ve tanıtım amaçlı e-postaları otomatik olarak filtrelemenizi sağlayacaktır. Bununla birlikte, diğer önemli olmayan özellikler eksik olabilir (resimler otomatik olarak yüklenmez), böylece daha az ROM ve RAM kullanabilir.

Gmail Go yalnızca telefonunuzda daha az alan kaplamakla kalmaz, standart Gmail uygulamasından daha az veri kullanır. Go serisi genel olarak, Google‘ın düşük bellekli cihazları ve yüksek İnternet hızlarına erişimi olmayan ülkelerde daha fazla ürün bulundurma yönündeki itişinin bir parçası.

Gmail Go şu an kullanıma sunulmuş durumda ve YouTube, Dosyalar ve Chrome Go gibi diğer Google Go uygulamalarına katıldı.

Kaynak:
theverge
Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (1 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 5,00 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close