Sosyal Medya

Gmail’den Yeni Tasarım Yeni Özellikler

Web’deki Gmail, yeni tasarım ve özellikler ile önümüzdeki haftalarda büyük bir güncelleme yapıyor. Ayrıca Google yeni bir Gizli Mod tanıttı. E-postalara hızlı yanıt, e-postaları daha sonraya erteleme yeteneği ve takvim randevularını mesajlarla yan yana yerleştirmek için yeni bir kenar çubuğu gibi özelliklerin yeni tasarımı ortaya çıkardı.

Son olarak, Google‘ın, Gmail kullanıcılarının, alıcıların belirli e-postaları iletmesini durdurmasına veya bunları kopyalama, indirme veya yazdırma özelliğini kısıtlamasına olanak tanıyan “Gizli Mod” u kullanıma sunacak.

Google ayrıca, Gmail kullanıcılarının SMS yoluyla oluşturulacak e-postaları açmak için bir şifre şartına veya gönderilen e-postalarda bir son kullanma tarihi ayarlamasına da izin verecek. Özellikler, Microsoft‘un tam Outlook uygulamasında bulunanlara çok benzemektedir.

Gmail Güncellemesi

Bu özellikler büyük ölçüde, e-postaların alıcılar tarafından nasıl kullanıldığı konusunda daha fazla kontrol isteyen işletmelere hitap edecek. Ancak kullanıcıların bir ekran görüntüsünü veya bir e-postanın fotoğrafını çekmelerini engellemeyecek.

Google, Gmail güncellemesinin yakında gerçekleşeceğini doğruladı. Erken erişim programına gönderilen bir mesaj, önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulması gerektiğini ortaya koydu.

Google’ın I / O geliştirici konferansı bu yıl 8 Mayıs’ta başlıyor. Bu yeni Gmail tasarımının diğer Google web hizmetlerine yapılan bazı güncellemelerin yanı sıra gösterinin bir parçası olması da düşünülebilir.

Kaynak:
theverge
Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (3 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 5,00 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close