Sosyal Medya

Google Fotoğraflar Uygulamasına Favori Özellik Ekledi

Google’ın  Fotoğraflar uygulaması pekçok kişinin en sevdiği uygulama. Ancak bazen uygulamayı kullanırken bazı temel öğelerin eksik olduğunu farkediyorsunuz.  Örneğin, Google Fotoğraflarda şu ana kadar bir Favori özelliği bulunmuyordu.

Google, önümüzdeki hafta boyunca bu işlevselliğin kullanıma sunulduğunu açıkladı. Kitaplığınızdaki herhangi bir fotoğrafın sağ üst köşesinde bir yıldıza dokunabilir ve otomatik olarak Favorilere ekleyebilirsiniz.

Fotoğraf çekilmeye başlandığında bir Favoriler albümü oluşturulur. Eğer Fotoğrafı görüntüleme seçeneğini göremiyorsanız, henüz Favorileriniz yoktur. Ancak, bu özelliğe kavuşma birkaç günden uzun sürmeyecek.

Fotoğraflar yakında kullanıcıların kendileriyle paylaşılmış fotoğrafları çekmelerine izin verecek. Bu ek özellikler daha sosyal ve Instagram gibi hissettirecek. Google, bu ayın başlarında G / Ç saatlerinde, fotoğrafları, renk pop’unu ve eski resimleri renklendirebilme becerisini geliştirmek için AI tarafından önerilen hızlı düzenlemeler içeren diğer yeni Fotoğraflar özelliklerini duyurdu. Bu yeni özelliklerin ilk ikisi, zaten kullanıcıla duyurulmuştu.

Kaynak:
theverge
Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (2 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 4,50 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close