Akıllı Sistemler

‘Geleceğin Elbise Dolabı’, Eylül Ayında Münih Fabric Start’ta

Satın alabileceğiniz ve giyebileceğiniz akıllı kıyafetlerden oluşan bir moda vitrini, Eylül ayında tekstil fuarı Münih Fabric Start‘a geliyor.

FashNerd kurucusu tarafından oluşturulan Muchaneta Kapfunde, Geleceğin Gardıropu, giyilebilir X, Emel + Aris, Thesis Couture, Pyrates ve Lorna & Bel dahil olmak üzere stüdyo ve markalardan bağlantılı ve yenilikçi kıyafetleri duyuracak.

Tasarımcının sürdürülebilir Orange Fibre koleksiyonundan (aslında turunçgillerden üretilmiştir) ve Flair Atelier‘in 3D görselleştirme araçlarından yapılan modada bir Salvatore Ferragamo elbisesi de sergilenecek.

Yenilikçi Kıyafetler

Söz konusu fuar Almanya, Münih’te, 4 – 6 Eylül tarihleri arasında Show’da Keyhouse inovasyon merkezinde koleksiyonlarını sergileyecek.

Kapfunde, “Teknolojinin moda ile birleşmesinin şimdiye kadar başardığını gösteren markaları bir araya getirmek istiyoruz” diyor. “Çalıştığımız markalar, katılımcılara sadece gelecekteki gardıroplarında neler olabileceğine dair bir fikir vermekle kalmayacak, aynı zamanda Keyhouse‘da daha önce hiç yapılmamış olan eşsiz bir deneyim yaşatacaktır.”

Düzenli okuyucular, pozunuzu düzeltmek için haptik titreşimler kullanan Nadi X akıllı yoga pantolonunun yaratıcıları olan Giyilebilir X‘i tanıyacaklar. Giyilebilir X‘in kurucusu Billie Whitehouse, “Teknolojiden farklı olarak, hepsine hükmedecek tek bir halka yok” diyor. Şimdi ilk kez, bu size hissetmenize yardımcı olan teknolojiyi içerecek. “

Başka bir yerde, Emel + Aris ısıtmalı akıllı ceketini gösterecek, Pyrates akıllı tekstil temelli lüks spor giyim serisi üzerinde çalışıyor. Thesis Couture yüksek performansa sahip yüksek topuklu ayakkabılara sahip (Stilettos’un Tesla’sı) ve Lorna & Bel, dahili telefon şarj cihazlarıyla moda çantalar yapıyor.

Kaynak:
wareable
Etiketler
1 Oy2 Oy3 Oy4 Oy5 Oy (3 oy verildi, Ortalama: 5 üzerinden 5,00 oy )
Loading...

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close