Yeni Delhi : Oyun geliştirici ve yayıncısı Ubisoft, 2009’dan bu yana Assassin’s Creed oyun unvanını 2016’da piyasaya sürdü. Şirket, imtiyaz hakkının tekrar incelendiğini söyledi.

Bu süre zarfında, şirketin 2017 yılında piyasaya sürülecek bir AC oyunu üzerinde çalıştıkları söylentileri yayınlandı. Raporlar ayrıca unvanın eski Mısır’da olduğunu iddia etti.

Şirket, imtiyaz hakkının tekrar incelendiğini söyledi. Şimdi, birkaç yeni rapor bize oyun şirketinin bu yıl başlatmayı planladığı konularda daha fazla bilgi verdi.

Oyunun eski Mısır’da olduğunu tekrar doğruladı. Ayrıca firmanın E3 2017 Konferansında oyunu başlatmayı planladığı belirtildi. Başlığın oyunculara erkek ve bayan karakter arasından seçim yapma seçeneği sunduğu söyleniyor.

Donanma mücadelesi, Assassin’s Creed Black Flag adından bazı ip uçları alıyor olabilir.

Assassin’s Creed Black Flag

Assassin’s Creed: Oyunun oyunculara daha fazla özgürlük vererek daha çok araştırmaya odaklanacağı düşünülüyor. Rapor, Ubisoft‘un şimdiye kadar yapmış olduğu en büyük AC unvanını ve ayrıca deniz savaşını da içereceğini de ekliyor.

Eurogamer web sitesi, bu sene oyunun PS4, Xbox One ve PC‘ler için geleceğini bildiriyor. Raporda ayrıca, Crocodile‘in suikastını yapmakla görevli bir teknede ana karakteri gösteren oyunun yakın geçmişte sızdırılmış bir görüntüsünden bahsediliyor. Donanma mücadelesi, Assassin’s Creed Black Flag adından bazı ip uçları alıyor olabilir.

Assassin’s Creed Egypt

Resim ayrıca “Shadya’yı Khenut’un villasına götür.” metnini içeriyor. Bilmeyenler için, Khenut beşinci hanedandan Mısır Kraliçesiydi.

Geçen yıl E3‘te Ubisoft, Watch Dogs 2, Tom Clancy’s Ghost Recon ve Wildlands’ın sayısız oyun videosunu yayınladı. Şirket ayrıca bir aksiyon video oyunu olan Steep‘i duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Atari Ustası: Yeni AI Video Oyunu Mücadelesinde Google Deepmind’i Çökertiyor

Yeni bir algoritma türü, en son teknolojiye sahip AI’den 10 kat daha…

Zihin Kontrol Oyunlarının Sinirbilimi

2016 sonlarında Boston merkezli yeni başlayan Neurable, sinirbilimci Ramses Alcaide’nin ve Michigan…

Çok Oyunculu Oyun Oynamayı, Eğitsel Bir Deneyime Dönüştürmek

Yeni bir video oyun sistemi; işbirliğini ve problem çözmeyi geliştirirken, birden fazla…

Video Oyunları, Tarihsel Araştırma İçin Ciddi Araçlar Olabilir

Bilgisayar modelleme tekniklerinin olağanüstü sonuçlarından biri; gerçek dünyadaki çeşitli fenomenleri fevkalade ayrıntılı…