Dünya genelinde 18 milyondan fazla ailede günlük hayatın bir parçası olarak takip edilen, yenilikçi ve özgün eğitim kanalı Da Vinci Learning, artık Kirala Seyret servisi ile herkes tarafından seyredilebilecek.

Çocuklarımızın zamanını daha verimli geçirmeleri için web ve mobil cihazlar üzerinden artık istenen her an ve her yerden izlenebilecek programlar, Da Vinci Learning’in eğlenceli bilim, teknoloji, kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriklerinden oluşmaktadır.

Tercihe göre istenen her bölümün 2,90 TL’den kiralanarak seyredilebildiği içerikler, “Düşünme Çerçeveleri Modeli” adı verilen bir öğrenme metodolojisine göre, her yaştan meraklı zihinleri bir araya getirip, yaşam boyu öğrenmeyi desteklemektedir. Ailenin birlikte seyredebileceği uygun kalitede geniş bir program yelpazesine sahip Da Vinci Learning’in Kirala Seyret programları arasında; Sihirler, Marvi Hammer, Bir Varmış Bir Yokmuş İnsanoğlu, Harika Yaratıklar, Bir Varmış Bir Yokmuş… Dünya Gezegeni, Zaman Pusulası, Hayat, Keşif Ekspresi, Parmaklarınızın Ucunda ve Zaman Yolcuları’nın tüm bölümleri yer almaktadır.

Da Vinci Learning TV’nin Kirala Seyret servisinden, Türkiye’de 24 saat HD yayın yapan D-Smart, Teledünya, Turkcell TV+, Tivibu ve Filbox üzerinden yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Tüm Makaleler

Zaman Makinası Gerçek Oldu

Gelişen teknoloji sayesinde güzellik uğruna ameliyat olmayı tercih etmeyen kişiler için daha…

Samsung Galaxy Deneyiminin Merkezinde Yer Alan Yeni Nesil Akıllı Telefonlarını Tanıttı

Samsung Electronics, Galaxy ürün ailesinin en yeni üyeleri Samsung Galaxy S7 ve…

İnsülinden Korkmayın

Diyabet, vücudunuzda pankreas adlı salgı bezinin yeterli miktarda insülin hormonu üretmemesi ya…