Destiny 2: başlayıp bitirebileceğiniz bir oyundur. Bu oyun, mantıklı gerçek kişiliklere sahip karakterler ve sadece metin ekleri ve görev açıklamaları olmaksızın teslim edilen bir anlatı ile gerçekten iyi bir deneyim.

Açılış görevi olan Homecoming‘i almak beta sürümünü oynamış olanlar tarafından gerçekleştirilecek. Oyun tasarımında bir ders kitabı gibi 30 dakikalık tecrübeye odaklanan bir incelemenin tamamı oyuncu için mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır.

Destiny 2 ilk oyunun aksine, tam güç sağlayan bir koruyucuyla başlayarak, çok uzak bir gelecekte insanlığın beşinci beşiği olan Kule’ye yapılan tüm saldırıların ortasına atlıyor.

Çılgınca ayarlanmış parçalar dizisinde, oyun Cayde-6, Zavala ve Ikora Rey‘in çekirdeğine yeni oyuncular getiriyor. Onlara savaşın temel özelliklerini ve özel yeteneklerini öğretiyor.

Arka planda geri dönen oyuncular oldukça ilgi çekici. En etkileyici şey, diğer sınıfların süper yeteneklerinin etkilerini görmeye gelmesi. Ayrıca kendi yeteneklerinin yeniden şarj edilebileceğini görmeleri.

Son Şehrin çökmekte olan kalıntıları gevşek, depowered ve yıkık halde. Oyun sonsuza dek bitmiyor. oyunda son kavramı sorunsuz bir şekilde ortaya koyuluyor.

Strings yükselir, bir şahin yükselir. Bunun belki de Destiny‘nin bir hikaye anlatmaktan daha fazlasını gösterdiği de söylenebilir.

Oyunun geri kalanı eğlenceli bir oyun ögesi olan romp tarafından her şey bir araya gelmeden önce var olan bir klişe.

İlk oyundakinden çok daha pürüzsüz bir tanıtım, oyunun ilerlemesinin ve bir sonraki hedefe kusursuz bir şekilde yönlendiriyor.

Yeni klan özellikleri, oyunların birçok çevrimiçi arkadaşı olmayanların bu oyun ile kendini daha az yalnız hissettiği ve bir grupla oynamaya alışkın olanlar için çok daha ödüllendirici bir oyun olduğu anlamına geliyor. Destiny, bir klanda olduğunuz için sizi ödüllendiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Atari Ustası: Yeni AI Video Oyunu Mücadelesinde Google Deepmind’i Çökertiyor

Yeni bir algoritma türü, en son teknolojiye sahip AI’den 10 kat daha…

Zihin Kontrol Oyunlarının Sinirbilimi

2016 sonlarında Boston merkezli yeni başlayan Neurable, sinirbilimci Ramses Alcaide’nin ve Michigan…

Çok Oyunculu Oyun Oynamayı, Eğitsel Bir Deneyime Dönüştürmek

Yeni bir video oyun sistemi; işbirliğini ve problem çözmeyi geliştirirken, birden fazla…

Video Oyunları, Tarihsel Araştırma İçin Ciddi Araçlar Olabilir

Bilgisayar modelleme tekniklerinin olağanüstü sonuçlarından biri; gerçek dünyadaki çeşitli fenomenleri fevkalade ayrıntılı…