Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, Cloud II ve Cloud Revolver ürünleriyle son dönemin hızla yükselen sesli ve yazılı konuşma uygulaması Discord’dan oyuncu kulaklığı sertifikası alan ilk kulaklık üreticisi olduğunu duyurdu.

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, çoklu oyunculu oyunların müdavimlerinin en sık kullandığı sesli ve yazılı iletişim uygulaması olan Discord’dan sertifika alan ilk oyuncu kulaklığı üreticisi oldu. Tüm dünyada 5 milyon kullanıcıya ulaşan ve her ay bu sayıya yaklaşık 1 milyon kullanıcının eklendiği Discord masaüstü ve mobil uygulaması, HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Revolver ürünleri kullanıldığında, üst düzey ve berrak ses kalitesi ile hizmet veriyor.

Online oyun meraklılarının, diğer oyuncularla ve takım arkadaşlarıyla iletişim kurmak için en çok tercih ettiği sesli ve görüntülü iletişim uygulamalarından olan Discord’un sertifikası için ürünler, en çok oynanan 5 oyun üzerinde yapılan testler ve akustik çalışmalarla değerlendirildi.

HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Revolver üzerinde yapılan testler neticesinde, seslerde ve vokallerde bozulmaya, ekoya ve arkaplan gürültüsüne rastlanmayarak, Discord sertifikası ile değerlendirildi. Bu alanda ilk kez bir ürüne sertifika veren Discord’un masaüstü ve mobil uygulaması için en iyi deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Revolver öneriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Tüm Makaleler

Zaman Makinası Gerçek Oldu

Gelişen teknoloji sayesinde güzellik uğruna ameliyat olmayı tercih etmeyen kişiler için daha…

Samsung Galaxy Deneyiminin Merkezinde Yer Alan Yeni Nesil Akıllı Telefonlarını Tanıttı

Samsung Electronics, Galaxy ürün ailesinin en yeni üyeleri Samsung Galaxy S7 ve…

İnsülinden Korkmayın

Diyabet, vücudunuzda pankreas adlı salgı bezinin yeterli miktarda insülin hormonu üretmemesi ya…