Dünyanın dört bir yanından gelen kültürler neredeyse aynı teknikleri kullanırken, ölülerini mumyaladılar. Bütün kültürler, bu mumyalama sürecinden geçerek, gelecekte bir noktada kendi bedenleriyle birleşeceklerine inanıyordu. Şaşırtıcı bir şekilde, aşağıdaki videoda bilim adamları, test hayvanlarını süspansiyonlu animasyona yerleştirmek ve daha sonra onları yeniden canlandırmak için kriyojenik kullanarak başarılı olmuştur.

** Kriyojenik veya düşük sıcaklıklar fiziği, oksijenin yoğunlaşma sıcaklığı -183 °C ile mutlak sıfır -273 °C arasındaki çok düşük sıcaklıkların elde edilmesi, denetlenmesi ve kullanılması ile ilgilenen fizik dalıdır.

//youtu.be/TsDvtp7Y5OA

Bu insan denemeleri çok uzun zaman önce başlamıştı.

Eski astronotlar büyük olasılıkla bu kültürlere mumyaların sırlarını öğretmişlerdir. Öyle ki mumyalanmış cesedi diriltileceklerdi. Ancak DNA’yı koruyarak…

Eski astronotlar gelecekte, mumyaların DNA’sını geri getirip klonlayarak yeni bir vücuda geri döndüklerebileceklerinden bahseder. Günümüzde modern bilim, tüm dünyada bulunan Mumyalar’ın genetiğinin ve DNA ‘sının böylesine korunmasına şaşırıyorlar. Bilim adamı, yakın gelecekte, anıları DNA’da saklandığı için o kişinin geçmiş hayatının anılarının çoğuna sahip olacak bir insan klonunun üretilebileceğine inanıyor.

Şaşırtıcı olan, Atlantis Priest Kralı ve Thoth adında Khem’in eski kuralı (Eski Mısır) Thoth’un Zümrüt Tabletlerini yazmıştı. Bu yazılarda benzer bir süreçle kendisini yeniden canlandırma yeteneğine sahip olduğunu söylüyor.

Her derin uykuda ve uykudan sonra bilincini diğer insanlara (Avatarlar veya klonlara) aktararak ölümünü yendiğini iddia eder. Belki de Avatar filmi gerçeği görünmez bir şekilde gizleyen Hollywood örneğidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Enerji, Atlantis Kristal Piramitlerinde Gömülü

Okyanus Bilimci Dr. Meyer Verlag, sonar kullanarak iki bin metre derinliğinde dev…

Kayıp Şehrin Gizemi Antik Taş Tabletler Sayesinde Çözüldü

Irak’taki kil tabletlerin keşfi, arkeologların eski bir kayıp şehrin gizemini açığa çıkarmasına…

Yeni Radar Kral Tutankamon’un Lahitindeki Gizli Odaların Yol Haritasını Çıkardı.

Kral Tutankamon’un resimli duvarlar ardındaki gizli odalarının bulunması amacıyla yapılan araştırma kapsamında…

Bilinen En Eski Hayvana Ait Fosil Bulundu

Yeni araştırmaya göre, 558 milyon yıl öncesine ait fosilleşmiş bir yaşam formu…