PC ve konsol için hit neo-noire macera oyunu L.A. Noire (2011), sanal gerçeklik (VR) ortamında.

L.A. Noire: VR Case Files olarak adlandırılan oyun, L.A. Noire‘den gelen orijinal, kendine yeten olayların yedi tanesini gerçekleştirecek.

Rockstar, yeni sanal gerçeklik (VR) oyununu “HTC VIVE ™ sisteminde sanal gerçeklik (VR) deneyimi için özel olarak yeniden oluşturdu.” Recive uyumluluk katmanı sayesinde, Oculus Rift’i de destekleyecek.

Sanal gerçeklik (VR) oyunu, 14 Kasım 2017’de Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanan L.A. Noire‘in yeni sürümleri ile birlikte geliyor.

Rockstar Games kurucusu Sam Houser, “L.A. Noire‘ın gerçek dedektif çalışmasının eşsiz karışımını, klasik Hollywood atmosferi ve heyecanlı eylemini bu yeni platformlara getirmekten dolayı heyecanlıyız” dedi.

“Şimdi muhteşem çarpıcı sanal gerçeklik (VR) seçimi, çarpıcı 4K veya taşınabilir oyunun serbestliği ile bu gelişmiş sürümler, oyuncuların bu zengin detaylı dünyayı yepyeni bir şekilde yaşayabilmeleri için mükemmel bir fırsat.”

Oyunun gerçekçi karakterleri, her açıdan yüz ifadeleri yakalamak için oyunu çevreleyen 32 fotoğraf makinesiyle gerçek oyuncuları kaydeden bir teknoloji olan MotionScan adlı bir yüz yakalama teknolojisini kullanarak oluşturuldu.

Uygulama Yakınlarına ve kişisel görünümlerine bakmak için sadece sanal gerçeklik (VR) kulaklık setinin sağlayabileceğinin fazlasına sahip.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

“Overview” İle Güneş Sistemi Etrafında Sanal Bir Tur Atın

Burning Man sanat montajı içerisinde yer alan Apollo programının 50. yıldönümü anısına,…

Sanal Gerçeklik (VR) Fitness Bisikletlerine Yeni Yollar Açtı

Sabit bir bisikletle pedal çevirmek gerçek hayatta yorgunluk: tüm gücünüz ile sürseniz…

Haptik VR Cerrahi Simülasyonlar Geliştiriliyor

Londra’daki Royal Society of Medicine’de başlatılan 2015 yılı komisyon raporuna göre, 5…

20 Bin Yıllık Eserlerde 21.YY Teknolojisi

Müzeler sadece tarihi yönü ile değil, sanal gerçeklik, akıllı cihaz uygulamaları ve…