1.3 metre uzunluğunda, 8.3 kg SoundBar, bir hoparlörden istediğiniz basit ve sadelik tasarımına sahip. TV’nin tabanına oturtulur veya altındaki duvara monte edilir.

Sound + MS750‘de bir dizi müziği dinledikten sonra ürettiği detaylı doku ve ses kalitesinin etkilenmemek çok zor.

Cihaz, her biri özel bir amplifikatör ile çalışan beş geniş menzilli tweeters ve altı woofer’dan oluşan 11 hoparlörle paketlenmiştir.

Subwooferless SoundBar “Anti-Distortion Teknolojisi” olarak adlandırılır. Bu ses seviyesi ürettiği katmanlı olarak tehlikeye atılmaması anlamına gelir.

Müzik veya filmin oynatılan her yönünü vurgular, oturma odanıza sinematik bir dokunuş getirir.

MS750 ciddi bir sonik güce sahip. Ancak ekstra güç istiyorsanız (muhtemelen buna gerek yok) Samsung, SoundBar yanı sıra kablosuz çevre sesi setini de satışa sundu.

MS750‘de Sonos SoundBar gibi popüler rakipleri tarafından görülemeyeceğiniz bir özellik bluetooth ve HDMI girdilerinin eklenmesiyle daha çok yönlü bir sistem haline geliyor.

MS750 ayrıca uyumlu cihazlarınızdan Wifi ve Bluetooth akışı sağlıyor.

SoundBar‘da kullanılan patentli Samsung teknolojisini üretmek için yaklaşık 20 mühendisten oluşan bir ekibe verildiğinde, tam anlamıyla ucuza gelmiyor.

MS750 ses çubuğu Avustralya’da 999 $ ‘lık fiyatla perakende olarak satışa sunulacak. Ekstra bas elde etmek için ses çubuğunun yanında pazarlanan SWA-W700 subwoofer‘ı atmak isterseniz, 799 dolar daha harcamak zorundasınız.

Samsung Australia Tüketici Elektroniği Pazarlama Başkan Yardımcısı Carl Rose, “MS750, kurulumu ve estetiği ile son derece etkileyici bir ses kalitesi sunuyor. Daireler ile büyük evler için mükemmel bir ev eğlencesi deneyimi yaratıyor.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

OmniVision: Dünyanın En Küçük Görüntü Sensörü

Dijital görüntüleme çözümlerinin geliştiricisi OmniVision; OV6948 görüntü sensörünün geliştirilmesiyle “dünyanın en küçük…

MOANA: Görsel Algıları, Görüş Alanından Körlüğe Aktarmak

Rice Üniversitesi liderliğindeki bir nöro-mühendis ekibi; insan beynini ve makinelerini ameliyat gerekmeden…

Yeni Su Simülasyonu, Büyük Alanlarda En Küçük Detayları Yakalar

Tasarımcılar su dalgalarını simüle etmek için bir yöntem seçtiğinde, hızlı hesaplamayı veya…

Tüm Sesi Engelleyen ‘Akustik Metamateryal’

Boston Üniversitesi’nden bilim insanları, bütün sesleri bloklayan bir materyal üretti. Gürültü ve…