Samsung, tüketicilerin, enerji tüketimini en az seviyede tutarak yiyecekleri iyi soğutabilen, pratik kullanım için yeterince alan sunan ve gıdaların tazeliğini uzun süre muhafaza eden buzdolabı hayalini gerçeğe dönüştürdü.

Samsung Electronics tarafından müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen TwinCooling Plus buzdolabı, buzdolabı segmentinde ilklere imza atan ve fark yaratan özelliklerle öne çıkıyor.

Dondurucu ile soğutucunun kokularının karışmasından rahatsız olan ve yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını isteyen kullanıcılara farklı ihtiyaçlara uygun değiştirilebilir modlar sunarak hayatlarını kolaylaştıran TwinCooling Plus, mutfağa da “düzen” getiriyor.

Enerji tasarruflu “Akıllı Dondurucu”
“Akıllı Dondurucu” (Smart Converter) teknolojisine sahip TwinCooling Plus tüketicilere kullanacakları buzdolabı ya da dondurucu alanını ihtiyaçlarına göre ayarlayabilme imkanı sunuyor. Kullanıcının gerektiğinde daha fazla buzdolabı iç alanı yaratabilmesine ya da malzemenin az olması durumunda bir bölmeyi devreden çıkararak enerji tasarrufu yapabilmesine olanak tanıyor.

5 farklı dönüşüm modu
Soğutucu ve dondurucu için ayrı ayrı çalışan, iki adet güçlü evaporatöre ve fana sahip olan Samsung Twin Cooling buzdolapları, istediğiniz anda buzdolabına ve dondurucuya kumanda edebilmenizi sağlıyor.

Buzdolabının modunu değiştirmek için “Tatil” düğmesine üç saniye süreyle basılı tutmak yeterli. Buzdolabının bir düğmesine dokunduğunuz takdirde “Buzdolabı Sıcaklığı” ve “Tatil” modları dönüşümlü olarak ekrana geliyor. Böylece, kullanıcı, ihtiyaç duyduğu saklama alanını kolayca oluşturabiliyor.

Uzun süre ilk günkü tazelik
Enerji verimliliği sağlayan 10 yıl garantili Samsung Dijital İnvertör Kompresörü’ne ek olarak TwinCooling plus teknolojisiyle donatılan yeni buzdolabı, nem oranını piyasadaki diğer tüm ürünlerden % 45 daha fazla koruyor.

Nem oranını % 70’e kadar koruyan TwinCooling Plus buzdolabı; soğuk havanın her rafa dengeli dağılmasını sağlayan Multi Airflow (Çoklu Hava Akışı) teknolojisi sayesinde gıdalar normalden çok daha uzun süre tazeliğini koruyor.

10 yıl motor garantisiyle uzun süreli kullanım
Dijital Inverter teknolojisi sayesinde 10 yıl garantili motor kullanımı vaat eden TwinCooling Plus buzdolabı, çalışırken piyasadaki diğer buzdolaplarından çok daha az ses yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Blu-ray’in 10.000 Kat Yoğunluk Sunan, 5D Veri Depolama Teknolojisi

 Southampton Üniversitesi’ndeki bilim insanları; son teknoloji lazerler kullanarak ve biraz problem…

Yeni Tıbbi Dereceli Akıllı Saat, Epilepsi İle Yaşamaya Yardımcı Oluyor

Embrace smartwatch onaylanmış bir tıbbi cihazdır. Giyilebilir akıllı sistemler içinde yer alan…

Gelecekteki 6G Ağı İçin Bir Şablon Oluşturma

 Geleneksel ağlar; son teknoloji hesaplama, video analizi ve siber güvenlik gibi bant…

Project Taara: Lazerle Nehrin Üzerinden İnternet Işınlamak

Alphabet‘in araştırma ve geliştirme şirketi X’te, Project Taara adlı proje üzerinde çalışan…