Sennheiser’ın mükemmel sesi yakalama tutkusu ile çağımızın mobil yaşam gerekliliklerinin bileşkesinden doğan HD630 VB, audiophile’lerin alışık olduğu müzik kalitesini evde bırakma dönemine son veriyor. Sennheiser HD 630VB, yüksek ses kalitesi, dayanıklı alüminyum gövdesi, taşınmayı kolaylaştıran katlanabilir yapısı, kulaklık üzerindeki bas kontrolü ile her türlü cihaz ve ortamda kullanılması ile fark yaratıyor. Geniş frekans aralığı, düşük empedans değeri ve kulakları kaplayan yapısı ile HD 630VB artık Türkiye’de.

Sennheiser’ın audiophile kullanıcılar için ürettiği HD 630VB kulaklıkları, yüksek frekans aralığı, ayarlanabilir bas seviyesi, tümleşik mikrofonu gibi özellikleri ile sadece evinde değil, mobilken de kaliteli bir müzik dinleme deneyimi yaşamak isteyenlerin birçok talebine akıllı çözümler üretiyor.

Sesin geleceğini yazmaya kendini tutku ile adamış bir marka olan Sennheiser, kullanıcılarının mükemmel dinleme zevkine ulaşması için birçok önemli özelliği, özenle tasarlanmış HD 630VB modelinde kullanıyor. Kulağı tamamen kapatıp, gürültünün içeri girmesine ve müziğin dışarı çıkmasına izin vermeyen yeni yapısı sayesinde HD 630VB ile kullanıcılar istedikleri her yerde mükemmel ses deneyiminin tadını çıkartıyor. 10 Hz ile 42 KHz arasındaki geniş frekans yelpazesi ile HD 630VB, en kaliteli kayıtların bile seslerde detay kaybı yaşanmadan dinlenmesine olanak veriyor. Doğrudan kulaklık üzerindeki ses kontrol düğmeleri ile ses yüksekliği ayarlanabiliyor. Yalnızca bas sesler için ayrıca konumlandırılmış tekerlek şeklindeki ayar düğmesi ile dinleyiciler arzu ettikleri bas seviyesini anında değiştirebiliyorlar. Kulaklık üzerindeki kontrol düğmeleri ve tümleşik çift yönlü mikrofon ile cep telefonu konuşmaları, müzik zevkinden ödün vermeden gerçekleştirilebiliyorlar. Piyasa ortalamasının çok daha altındaki 23 ohm’luk empedans değeri ile daha az güç harcayarak, daha yüksek ve berrak ses çıkışı sağlıyor.

HD 630VB her yere götürülmek için tasarlandı
Sennheiser HD 630VB, müzik severlerin mükemmel ses deneyimi hiç ayrılmak zorunda kalmamaları için tasarlandı. Hafifletilmiş alüminyum ve çelik gibi dayanıklı malzemelerden üretilen kulaklıklar, katlanabilir yapısı ve 400 gram ağırlığı ile kolaylıkla ev ve ofis dışında kullanılabiliyor. Profesyonel ses sistemleri ile de kullanılabilmesi için kulaklık yanında 3,5 mm – 6,3 mm dönüştürücü jak adaptörü hediye ediliyor. HD 630VB aynı zamanda tüm Android ve Apple cihazlar ile de uyumlu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Blu-ray’in 10.000 Kat Yoğunluk Sunan, 5D Veri Depolama Teknolojisi

 Southampton Üniversitesi’ndeki bilim insanları; son teknoloji lazerler kullanarak ve biraz problem…

Gelecekteki 6G Ağı İçin Bir Şablon Oluşturma

 Geleneksel ağlar; son teknoloji hesaplama, video analizi ve siber güvenlik gibi bant…

Project Taara: Lazerle Nehrin Üzerinden İnternet Işınlamak

Alphabet‘in araştırma ve geliştirme şirketi X’te, Project Taara adlı proje üzerinde çalışan…

Sualtı ve Hava Taşıtı İletişimi Sağlayan Sistem: TARF

MIT araştırmacıları tarafından geliştirilen yeni bir sistemde; sualtı sonar sinyalleri, havada bulunan…