Mükemmel sesi yakalama tutkusu ile sporseverler için geliştirilen Sports serisi kulaklıklar müzikten kopamayan sporseverlere hitap ediyor. Red Dot 2015 tasarım ödüllü kulaklık serisi, tere ve ıslanmaya dayanıklılığı, güçlendirilmiş kablosu ve kolay kontrolleri ile her türlü cihaza, koşula ve spora uyum sağlıyor.

Spor yaparken olağanüstü kalitede bir müzik keyfi yaşamak isteyenler için, Sennheiser’ın Red Dot 2015 tasarım ödüllü spor kulaklık serisinden OCX 686 Sports, tüm müzik tutkunu sporseverler için doğru ürün. Yenilikçi kulaklık tasarımı sayesinde, sporseverler müzikten kopmadan spora odaklanabilecekler.

Sennheiser’ın sporseverlerin tüm ihtiyaçlarını düşünerek ürettiği OCX 686 Sports model kulaklık, suya ve tere dayanıklılığı, kullanılan anti bakteriyel malzemesi ve suyla basitçe temizlenmesi ile rahat ve sağlıklı bir kullanım sunuyor. Kulak kepçesinin arkasından geçen ve kulakları rahatsız etmeden oturan çok hafif kanca yapısı ile ne kadar hareketli bir spor yaparsanız yapın düşmeyen kulaklık, aynı zamanda kullanılan materyaller ve kulak içi kanal tasarımı sayesinde dış sesleri tamamen engelliyor.

Sennheiser OCX 686, güçlendirilmiş 1,2 metre uzunluğunda yassı kabloya sahip. Jak ile kablonun açılı birleşimi sayesinde kablo gerilmelerinde kulaklığın ya da kablonun hasar alması önleniyor. Bununla beraber inovatif kulak kanalı girişi ve kablo yönlendirmesi sayesinde ortam gürültüsü engelleniyor. Kablo üzerinde bulunan kontrol düğmeleri ile ses şiddeti ayarlanabilirken, telefon konuşmaları da cevaplanabiliyor.

Aynı özellikleri kulak içi kanca tasarımı ile arayanlar için ise, Sennheiser CX 686G modeli mevcut.

Sennheiser şehir içinde spor yapanları da düşünüyor
Spor yaparken müzik dinlemek isteyen ancak bir yandan da çevresinde olup bitenden haberdar olmak isteyen sporseverler için Sennheiser, ense askılı tasarımı ile PMX 686 ve kulak içinde duran MX 686G modellerini sunuyor. Bu modeller, kulak kanalını tamamen kapatmayan tasarımları ile bir yandan müzik dinleyip bir yandan da çevresel seslerin duyulmasına izin veriyorlar. Özellikle bisikletçiler ve şehir içi koşu yapanlar tarafından tercih edilen bu modeller yüksek bas ve net bir ses kalitesi sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Blu-ray’in 10.000 Kat Yoğunluk Sunan, 5D Veri Depolama Teknolojisi

 Southampton Üniversitesi’ndeki bilim insanları; son teknoloji lazerler kullanarak ve biraz problem…

Gelecekteki 6G Ağı İçin Bir Şablon Oluşturma

 Geleneksel ağlar; son teknoloji hesaplama, video analizi ve siber güvenlik gibi bant…

Project Taara: Lazerle Nehrin Üzerinden İnternet Işınlamak

Alphabet‘in araştırma ve geliştirme şirketi X’te, Project Taara adlı proje üzerinde çalışan…

Sualtı ve Hava Taşıtı İletişimi Sağlayan Sistem: TARF

MIT araştırmacıları tarafından geliştirilen yeni bir sistemde; sualtı sonar sinyalleri, havada bulunan…