Nintendo, hepimizin bildiği şeyi teyit etti – Super Mario Run ‘ın indirilme sayısı çok fazla… Şirket, uygulamanın ilk dört günü, Apple’ın mobil yazılım mağazası kayıt rekorunu kırıp, App Store’da 40 milyondan fazla indirildiğini söylüyor. Üçüncü parti tahminleri, yeni oyun Pokémon Go’nun önceki performansını devirme ve 40 milyona yaklaşma yolunda ilerlediğini öne sürdü, bu resmi rakam onaylandı.

 

Nintendo tarafından yayınlanan bir basın bülteninde, 140 farklı global pazarda (mevcut 150’deki) App Store’daki “ücretsiz” grafikte en üst sıralamaya ek olarak şirket, şu an ilk (100 farklı pazardaki en iyi hasılat yapan oyunlar arasında) 10. sıralamada.

Super Mario Run İlk 4 Günde 40 Milyon İndirildi! ile ilgili görsel sonucu

Pazarlama Müdürü Phil Schiller, oyunun ilk birkaç gün içinde App Store indirmelerine göre rekor kırdığını doğruladı. Nintendo, IP’ye aşina olan müşteri grubunu daha da ileri götürme hedefine ulaştığına inandığını kaydeden bir rekora imza attı.

Sürüm ayrıca, Nintendo’nun, ilk satın-alım işlemini takiben mümkün olduğunca tüm modların tadını çıkarmayı kolaylaştırdığını ve yeni bir özellik güncellendiğinde, şu an için normalde Toad Rally’de gerekli olan biletleri kullanmadan, arkadaşlarınızla kafa kafaya oynamanızı sağlar.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Bulut tabanlı oyuncuları senkronize tutmak için bir sistem

    Araştırmacılar, buluttan iki cihaza iletilen medya akışlarını senkronize ederek bulut…

Call Of Duty World War II İle Popüler Nişancı karakterini Geri Getiriyor

Yayıncı Activision Blizzard yaptığı açıklamada, bu yeni versiyonun Call of Duty’un İkinci…

Netmarble Turkey Gaming

Netmarble, yayınlandığı ilk günden bu yana Türkiye’de ve dünyada büyük ilgi gören…

Küresel Manyetik Satranç Tahtası

Ben Myers adlı bir tasarım öğrencisi, babasıyla birlikte eşsiz bir satranç tahtası…