PlayStation’ın en sevilen serilerinden Uncharted’ın heyecanla beklenen en yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun ön satışları, 29 Şubat 2016 tarihinden itibaren başladı.

Oyun dünyasının en sevilen yapımlarından birisi olan Uncharted serisinin en yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu için bekleyiş sona ermek üzere. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun ön satışları, 29 Şubat 2016 tarihinden itibaren başladı.

Sony Center, D&R, Teknosa, Media Markt, Vatan, Bimeks ve Overgame’in web sitelerinden, yalnızca online olarak ön siparişi alınmaya başlayacak olan oyun, 229 TL’lik satış fiyatı ile sunulacak. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 27 Nisan 2016 olacak. Heyecanla beklenen PlayStation4 oyunu ile birlikte ön sipariş hediyesi olarak DLC – Multiplayer oyun modu için geçerli olan ekstra bir silah, Nathan Drake için yeni bir dış görünüm (kıyafet) ve multiplayer oyun modu için harcanabilen Naughty Dog puanı verilecek.

Dahası Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, tıpkı serinin diğer oyunları gibi Türkçe dublaj ve orijinal seslendirmeyle oynamak isteyenler için Türkçe altyazı seçenekleriyle sunulacak. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda Nathan Drake’i Okan Yalabık, Victor Sullivan’ı Ege Aydan, Elena’yı Ceyda Düvenci, Chloe’yi Dolunay Soysert, Zeb’i Kadir Özübek, Sam’i Rıza Karaağaçlı, Vargas’ı ise Talha Sayar seslendiriyor.

Sony-Uncharted-1 Sony-Uncharted-2 Sony-Uncharted-3 Sony-Uncharted-4 Sony-Uncharted-6 Sony-Uncharted-7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Tüm Makaleler

Zaman Makinası Gerçek Oldu

Gelişen teknoloji sayesinde güzellik uğruna ameliyat olmayı tercih etmeyen kişiler için daha…

Samsung Galaxy Deneyiminin Merkezinde Yer Alan Yeni Nesil Akıllı Telefonlarını Tanıttı

Samsung Electronics, Galaxy ürün ailesinin en yeni üyeleri Samsung Galaxy S7 ve…

İnsülinden Korkmayın

Diyabet, vücudunuzda pankreas adlı salgı bezinin yeterli miktarda insülin hormonu üretmemesi ya…