Xerox, kablosuz çalışma özelliği olmayan yazıcıları kablosuz ve uzaktan erişilebilir hale getiren Xerox Kablosuz Baskı Çözüm Adaptörünün de aralarında bulunduğu 5 yeni mobil çözümü kullanıma sunuyor.

Xerox, ofis çalışanlarının mobil cihazları ile veya ofislerinin dışından her türlü bilgi ve dokümana ulaşmasını, paylaşmasını sağlayacak yeni yazılım ve donanım çözümlerini Türkiye’de kullanıma sunuyor. Xerox’un yeni mobil çözümleri ile çalışanlar, ofis dışından veya mobil cihazları üzerinden iş arkadaşlarına, buluta güvenli bir şekilde doküman gönderebilecek ve baskı alabilecek.

Xerox Türkiye Ofis Ürünleri Pazarlama Müdürü Erhan Aslantürk, Xerox’un duyurusunu yaptığı yeni mobil çözümleri ile ilgili olarak “Özellikle ofisten uzakta çalışmanın getirdiği karışıklık ve iş akışındaki aksaklıklar çalışanların ofis cihazlarına veya bulut sistemlerine bağlanmasında sorun yaratıyordu. Kullanıma sunduğumuz bu beş mobil çözüm ile uzaktan çalışmanın getirdiği zorlukları ortadan kaldırıyor, mobil cihazları da kullanarak ofis dışından verimli çalışmayı sağlıyoruz” dedi.

Xerox Wireless Print Solutions Adapter
Ofisler için eşsiz bir çözüm olan Xerox Wireless Print Solutions Adapter, wireless ve mobil baskı bağlantılarına sahip olmayan baskı cihazlarının bu özellikleri edinmesini sağlıyor. Baskı cihazının yanına konulan adaptör, Google Cloud Print, Wi-Fi Direct, NFC tap-to-pair ve Apple AirPrint ile entegre çalışabiliyor, iOS ve Android işletim sistemli mobil cihazlar üzerinden baskı alınmasına imkan veriyor.

Xerox Mobile Link App
Xerox’un popüler uygulaması Mobile Link App, artık Android ve iOS işletim sistemli cihazları destekliyor ve bulut tabanlı çalışma özelliklerine yenilerini ekliyor. Uygulamanın güncellenen özellikleri ile örneğin muhasebe departmanından bir çalışan, faturaları mobil cihazı ile tarayarak veya fotoğrafını çekerek kolay ve hızlı bir şekilde SharePoint’e aktarabilecek, kopyasını DropBox hesabında saklayabilecek ve yöneticisine mail olarak gönderebilecek.

Xerox Mobile Print Cloud v3.0
PrintByXerox özelliği ile güncellenen Xerox Mobile Print Cloud v3.0 yazılımı ile Xerox çok fonksiyonlu ofis cihazlarına bağlı olunan her yerden mobil baskı almak mümkün oluyor. Tüm gününü şirket içinde farklı lokasyonlarda geçiren bir çalışan, bastırmak istediği bir dokümanı önceden belirlenmiş ve tüm baskı cihazlarına tanımlı mail adresine gönderiyor ve en yakınındaki baskı cihazı üzerinden dokümanı yazdırabiliyor. Uygulama, cihazın Extensible Interface Platform’u üzerinde çalışıyor.

Xerox Mobile Print Solution
Bu yazılım sayesinde mobil cihazlar ile markası fark etmeksizin her marka baskı cihazı üzerinden çıktı alınabiliyor. Yazılım Apple AirPrint ile de entegre şekilde çalışıyor.

Xerox PrintSafe Software
Xerox’un yeni yazılımı, çok fonksiyonlu yazıcılara kimlik doğrulama özelliği sağlıyor. Xerox marka olması fark etmeksizin tüm baskı cihazları ile uyumlu olan yazılım, çok fonksiyonlu baskı sistemlerinin kullanıcı erişim işlemlerini yönetiyor, istenilen her yerden ve her marka çok fonksiyonlu baskı cihazından çıktı alınabilmesini sağlıyor.

Xerox-2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Tüm Makaleler

Zaman Makinası Gerçek Oldu

Gelişen teknoloji sayesinde güzellik uğruna ameliyat olmayı tercih etmeyen kişiler için daha…

Samsung Galaxy Deneyiminin Merkezinde Yer Alan Yeni Nesil Akıllı Telefonlarını Tanıttı

Samsung Electronics, Galaxy ürün ailesinin en yeni üyeleri Samsung Galaxy S7 ve…

İnsülinden Korkmayın

Diyabet, vücudunuzda pankreas adlı salgı bezinin yeterli miktarda insülin hormonu üretmemesi ya…