Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan TV kanalları, film dağıtımı ve online içerik servisleriyle en büyük medya kuruluşlarından biri olan SPI International, Türk seyircisini ekrana kilitleyecek yüzlerce filmi ve eğlence kanalını bir arada sunuyor.

5 kıtada 45 milyonun üzerinde abonesiyle 30’u aşkın televizyon kanalına sahip olan SPI International, FilmBox kanallarında en seçkin filmlerden ödüllü yapımlara, aksiyondan komediye, romantik filmlerden dramaya kadar birçok kategoride filmi bir arada sunuyor. Belgeselden dövüş sporlarına, modadan sanata kadar pek çok ilgi alanına yönelik özel kanalları bulunan FilmBox, yakın zamanda 4 K/ UHD yayın deneyimini de izleyicilere sunacak.

SPI International’ın FightBox HD, DocuBox HD, FilmBox HD ve Fast&FunBox HD kanalları D-Smart aracılığıyla izleyicileri ile buluşurken, online platformda da Turkcell TV aracılığıyla FightBox HD, FashionBox HD ve DocuBox HD kanalları üzerinden; FilmBox Live platformu üzerinden ise 7 ayrı kanal ile kullanıcılarına ulaşıyor.

FilmBox Live ile en iyi filmler online izleniyor
Türk izleyicisine yüzlerce filmi ve eğlence kanalını online olarak izleme imkanı sunan yeni nesil eğlence servisi FilmBox Live, tek bir üyelik ile en iyi filmleri ve tematik eğlence kanallarını sınırsız izleme ayrıcalığı sunuyor. FightBox HD, FilmBox Arthouse, DocuBox HD, FashionBox HD, Fast&FunBox HD, 360 TuneBox, FilmBox HD ve MadscreenBox kanalları ile bilgisayarın yanı sıra; Smart TV, akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar aracılığıyla da seyirciye ulaşan FilmBox Live’da, FilmBox HD’de olduğu gibi birçok filmin Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleri bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Blu-ray’in 10.000 Kat Yoğunluk Sunan, 5D Veri Depolama Teknolojisi

 Southampton Üniversitesi’ndeki bilim insanları; son teknoloji lazerler kullanarak ve biraz problem…

Gelecekteki 6G Ağı İçin Bir Şablon Oluşturma

 Geleneksel ağlar; son teknoloji hesaplama, video analizi ve siber güvenlik gibi bant…

Project Taara: Lazerle Nehrin Üzerinden İnternet Işınlamak

Alphabet‘in araştırma ve geliştirme şirketi X’te, Project Taara adlı proje üzerinde çalışan…

Sualtı ve Hava Taşıtı İletişimi Sağlayan Sistem: TARF

MIT araştırmacıları tarafından geliştirilen yeni bir sistemde; sualtı sonar sinyalleri, havada bulunan…